Prota na Targach BUDMA 2020

Podczas jednego z największych wydarzeń branżowych w Europie, Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 mieliśmy przyjemność zaprezentować kompleksowe oprogramowanie BIM dla projektantów konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Wszystkie nasze rozwiązania: ProtaStructure, ProtaDetails, ProtaSteel oraz ProtaBIM cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska!

Tegoroczna edycja targów miała miejsce w dniach 4-7 lutego 2020 r. w Poznaniu. Na wydarzeniu było obecnych tysiąc wystawców i niemal pięćdziesiąt tysięcy osób odwiedzających stoiska. Najnowsze trendy, technologie, niezliczone spotkania i uściski dłoni. Trudno jest opisać towarzyszącą przez wszystkie cztery dni niesamowitą atmosferę, na tych targach po prostu trzeba być.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, osobom, które odwiedziły nasze stoisko, pozostałym wystawcom oraz organizatorom. Wszystkich, którzy nie mieli okazji być na wydarzeniu, serdecznie zachęcamy do spotkania w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

Jeżeli nie byłeś/aś na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu, ale chcesz poznać rewolucyjne oprogramowanie CAD wykorzystywane przez tysiące inżynierów i ekspertów CAD z całego świata, zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej Prota.

DEMO Prota

Jesteś zainteresowany ofertą?
Zostaw swoje dane